KOVANI.LVIV.UA

КОВАНІ ВИРОБИ

ПРАЦЮЄМО ПО ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛ

Зателефонуйте нам

з 9:00 до 22:00 без вихідних

063-256-09-29

 

igor_danyliak@ukr.net

Ковані каплички - виготовлення та монтаж

Ковані каплички - Благословенний куточок

   Якщо Ви людина тонкої душевної організації і глибоко духовна особистість з бажанням створити на своїй околиці коване оздоблення чи капличку символу Вашого поклоніння - то Вам до нас.

   Ковані каплички - це форма вираження поваги і акту людського служіння Всевишньому духу! Стараючись як можна чіткіше припіднести ідею кованого оздоблення у Ваш сакральний куточок, ми готові розробити власне індивідуальне дизайнерське рішення, із залученням до оформлення різноманітних стильових напрямків та особистих побажань клієнта, або скувати за вашим фото каплички.

   Беззаперечно такий спосіб вираження власної сутності стане взірцем для наслідування та виявлення тонкого духовного ставлення для інших. Наявність такого Благословенно чистого куточка дозволить Вам у хвилину дозвілля прийти туди, щоб віддати дань поваги Святому Духу чи вшанувати пам’ять усопшого хвилиною мовчання.

   Наділившись волею створити подібний палац Богопоклоніння-звертайтесь до нас і ми неодмінно втілимо найсвітліші сторони Вашого внутрішнього світу в життя. Якісно та швидко.063-256-09-29

igor.danyliak@yandex.ua

KOVANI.LVIV.UA

КОВАНІ ВИРОБИ

З

в

о

р

о

т

н

і

й

 

д

з

в

і

н

о

к