KOVANI.LVIV.UA

КОВАНІ ВИРОБИ

ПРАЦЮЄМО ПО ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛ

Зателефонуйте нам

з 9:00 до 22:00 без вихідних

063-256-09-29

 

igor_danyliak@ukr.net

Ціни на ковані перила договірні

Ковані перила - це справжній виріб мистецтва

   Ковані перила – це важлива частина інтер’єру. Це справжній витвір мистецтва, який стане відображенням вашого вишуканого смаку, і підкреслить індивідуальність. Саме ковані вироби зазвичай бувають найголовнішою гордістю власників, які створюють чудовий архітектурний ансамбль в будинку.

Вишукані ковані перила на будь-який смак

   Для того, щоб перила виглядали гармонійно з іншими декоративними елементами, а найголовніше – з самими сходами, необхідно підібрати найбільш підходящий малюнок. У цьому вам допоможе майстер, який може запропонувати різноманітні малюнки кованих перил на будь-який смак.

   Завдяки новітнім технологіям, в яких поєднується ручна робота та механічне кування, можна втілити в життя найдивовижніші ідеї художнього оформлення. І хоча задоволення це не дешеве, але воно того варте!

   Ви можете замовити ковані перила у місті Львів, і ми з радістю втілимо в життя будь-яку вашу художню ідею, якої б складності вона не була. Це можуть бути які-завгодно вироби, від простих мінімалістичних до витончено граційних, ошатних перил.

   Ми прикрасимо ваш будинок кованими перилами з вільними легкими лініями, дивовижними орнаментами, природними мотивами. Завдяки гнучкості та пластичності металу ми в змозі виробити все, а ціна при цьому буде такою, яка зможе задовольни кожного клієнта!

   Величезна перевага наших кованих виробів у тому, що вони мають високу якість та міцність, а це означає, що ви можете не хвилюватись за безпеку своїх близьких.

Якісно та надійно

   Замовляючи ковані перила, ви можете запропонувати свій малюнок, або вибрати один із ескізів, фото яких представлені в каталозі. Там ви знайдете велику кількість варіантів, і будь-які з них допоможуть вам створити неповторний стиль в своєму дому.

   А якщо вам потрібна ексклюзивна модель, то ми з радістю виконаємо для вас індивідуальне замовлення, яке допоможе вам виділитися та зробить інтер’єр вашого дому унікальним.

   Вам сподобаються наші приємні ціни та швидке виконання замовлень. Ми робимо все якісно, і чітко дотримуємося відведених норм та правил, саме тому термін придатності наших виробів практично не обмежений. Ми покриваємо перила антикорозійним покриттям, тому вони будуть служити вам протягом багатьох років!

   Ковані перила – це справжній виріб мистецтва, який стане основую вашого вишуканого інтер’єру. Замовляйте ковані перила у місті Львів прямо зараз, і ви залишитесь приємно задоволені. Вам сподобаються наші ціни та висока якість роботи!063-256-09-29

igor.danyliak@yandex.ua

KOVANI.LVIV.UA

КОВАНІ ВИРОБИ

З

в

о

р

о

т

н

і

й

 

д

з

в

і

н

о

к