Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/kovan874/public_html/plugins/system/php/php.php on line 22
 Кузня - Львів - про нас

KOVANI.LVIV.UA

КОВАНІ ВИРОБИ

ПРАЦЮЄМО ПО ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛ

Зателефонуйте нам

з 9:00 до 22:00 без вихідних

098-025-24-78

063-256-09-29

igor_danyliak@ukr.net


Strict Standards: Declaration of JCacheControllerView::get() should be compatible with JCacheController::get($id, $group = NULL) in /home/kovan874/public_html/libraries/joomla/cache/controller/view.php on line 0

 

ПРО НАС:

   Майстри нашої кузні, працюють у цій сфері понад 8 років. Погодьтесь, це не малий стаж роботи. За цей час вони набрались великого досвіду у виготовлені кованих брам, відсувних воріт, кованих огорож, кованих дашків, перил для сходів та балконів, решіток на вікна і кондиціонери та іншої художньої ковки. Про це свідчать рекомендації наших клієнтів, які радять нас своїм друзям та знайомим.

   Матеріали для виробів ми закупляємо у провірених поставщиків, тому можемо бути впевнені у їх якості. У нас діє послуга безкоштовного виїзду майстра на об'єкт, для точної оцінки вартості та часу на виготовлення замовлення. Ми безкоштовно доставляємо наші вироби на об'єкт. Ціна монтажу входить в ціну виробів. Ми завжди готові до співпраці, із задоволенням обсудимо з Вами ваші пропозиції та побажання.

   Ми монтуємо ковані вироби у Львові та обл., Жовкві, Дублянах, Малехові, Винниках, Солонці, Зимній Воді, Рудно, Куликові, Грибовичах, Сокільниках, Зубрі, Рясному-Руському, Лисиничах, Мурованому, Дорошеві, Сопошині, Раві-Руській, Лапаївці, Бірках, Брюховичах та в інших містах і селах.

   По інших регіонах України працюють наші філіали.

 098-025-24-78   063-382-97-05

igor.danyliak@yandex.ua

KOVANI.LVIV.UA

КОВАНІ ВИРОБИ

З

в

о

р

о

т

н

і

й

 

д

з

в

і

н

о

к